1 min read

TEKST : SINIŠA SLAVINIĆ
FOTO : HRVATSKA MUŠIČARSKA LIGA

Sinjani najbolji ekipno i pojedinačno

Šestim kolom, lovljenim na rijeci Kupi u Gorskom Kotaru, 12. lipnja, završeno je ovogodišnje izdanje Hrvatske mušičarske lige. U šest kola za prvenstvo Hrvatske, natjecale su se samo četiri mušičarske ekipe. Ukupno četrnaest, najboljih hrvatskih mušičara, odmjerilo je snage na Dobri, Gackoj i Kupi. U posljednja dva kola, na rijeci Kupi, ekipa ŠRD Cetine 1 Sinj uvjerljivo je osvojila prvo mjesto, potvrdivši i ukupno naslov ekipnog prvaka Hrvatske za 2022. godinu. U pojedinačnom poretku uspjelo je to Jošku Šući (ŠRD Cetina 1 Sinj), koji je dominirao kroz svih šest kola prvenstva Hrvatske u mušičarenju, pa tako i u zadnja dva kola, kada je bio prvi pojedinačno. Viceprvak Hrvatske postao je Marinko Puškarić (ŠRD Ogulin), dok je treće mjesto osvojio Jure Šuća (ŠRD Cetina 1 Sinj). Četvrto i peto mjesto osvojili su Šimun Vugdelija (ŠRD Cetina 1) i Marko Puškarić (ŠRD Ogulin).

U ekipnom poretku, kao već spomenusmo naslov prvaka Hrvatske osvojila je ekipa ŠRD Cetina 1 Sinja, ispred drugoplasirane ekipe ŠRD Ogulin i treće plasirane ekipe ŠRD Cetina 2 Sinj. Četvrto mjesto osvojola je ekipa ŠRD Slunjčica Slunj.

Chris standing up holding his daughter ElvaChris standing up holding his daughter ElvaChris standing up holding his daughter ElvaChris standing up holding his daughter Elva
Niti jedan dio Praktičnog ribolova i Praktičnog ribolova more ne smije se reproducirati bez pisane dozvole izdavača. Uredništvo ne odgovara za stavove i moguće krive navode u autorskim tekstovima. Copyright © 2023 Praktični Ribolov | Sva prava zadržana